Elévové starší: Mistrovský zápas v Třebši HK - 13. kolo (12. kolo měl Černilov volno) - okresní přebor - hodně špatný výkon

02.05.2014 - 15:45
02.05.2014 - 17:45

KDY: pátek 2.5.2014
KDE: v Třebši HK
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. na místě (na hřišti v Třebši HK)
Soupeř: Třebeš B
Nominace: Fibír, Havelka, Jelínek, Slezák, Sovák, Štandera, Voslař, Zídka + Gušlevský,  Petrikovič, Pražienková, Veselovský
Omluveni:
Hovorka, Svatoň, Vrabec

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš B   0 : 17 (0 : 9)

Dnešní soupeř byl nad naše síly ve všech směrech. Byl rychlejší, techničtější, fotbalovější. Útoky se na nás valily jako lavina jeden za druhým. My jsme naopak ve všech činnostech propadli. Byli jsme nedůrazní, bojácní, pomalí. Nejsme schopni držet základní postavení, obsazovat soupeře, přihrát si a nebo založit útočnou akci. Jako bychom s fotbalem teprve začínali. Prostě dnes to byla jedním slovem katastrofa.

Poděkování patří vypomáhajícím mlaďákům, kteří neváhali přijet i když měli volno ve škole a mohli si užívat někde na výletech.