Elévové starší: Mistrovský zápas v Třebši HK - 9. kolo - okresní přebor - soupeř byl nad naše síly a možnosti

02.11.2013 - 08:15
02.11.2013 - 10:15

KDY: SOBOTA 02.11.2013
v Třebši HK
SRAZ: nejpozději 8:15 hod. na místě (na hřišti v Třebši HK)
Soupeř: Třebeš C
Nominace: všichni
Omluveni: Krejza (na celý zbytek podzimu)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, teplé oblečení i náhradní na přestrojení, čaj do termosky.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš C   0 : 11 (0 : 6)

V posledním zápase nás čekal opravdu silný soupeř, o rok starší, fyzicky vyspělejší a fotbalovější. Vypadalo to jako bychom hráli proti mladším žákům. Sestava soupeře byla hodně podobná Třebši A, se kterou se potkáváme v krajském přeboru. My jsme se sešli v kompletní sestavě, což nás v období prázdnin a dušičkových návštěv potěšilo. Sestavu jsme poskládali tak, abychom měli dvě vyrovnané party a všichni dostali stejnou příležitost si zahrát. Oproti minulým zápasům v okresním přeboru jsme hráli od začátku s chutí a bojovností. Bylo vidět, že jsme se silného soupeře nezalekli a chtěli jsme si zahrát fotbal. A tak by to mělo být. Bohužel chuť, bojovnost a naše fotbalové umění na dnešního soupeře opravdu nestačily, a tak postupem času začalo skóre narůstat v náš neprospěch. Sílu a kvalitu soupeře dnes musíme sportovně přiznat, a tak šlo o to neznechutit si fotbal a na jakém skóre se výsledek zastaví. I přes nepříznivý průběh zápasu jsme vydrželi bojovat až do konce zápasu, škoda že jsme nezaznamenali čestný úspěch. Šance na to byla po nařízené penaltě, kterou jsme, ale neproměnili. Škoda, alespoň jeden gól jsme si za snahu zasloužili. I když to podle skóre nevypadá, tak nám dnes v bráně hodně pomohl Míša Jelínek, který ještě dost šancí chytil, a schytal spoustu ran při likvidování útočných akcí soupeře.

Za dnešní výkon si všichni zaslouží pochvalu, tak by to mělo být, že i když prohrajeme, můžeme mít dobrý pocit, že jsme na hřišti nechali vše. Dnešní soupeř byl nad naše síly a možnosti, a tak nás nepříznivý výsledek nemusí zas až tak mrzet. V zimě potrénujeme a v jarní odvetě to soupeři vrátíme .