Elévové starší: Nadstavbový mistrovský turnaj v Jičíněvsi - 11. kolo - krajský přebor - první jarní bodík za bojovný výkon

Soupeři: FC Vrchlabí; SK Jičín; TJ Jičíněves
Nominace: Cudlín, Fibír, Havelka, Hovorka, Jelínek, Jurčenko, Mouček, Svatoň, Voslař, Vrabec + Petrikovič, Veselovský
Omluveni:
Krejza, Paulovič
Volno mají: Slezák, Sovák, Štandera, Zídka

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás tři mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 15 minut.

A jak to dopadlo?

Dnes nás čekali opravdu silní soupeři, kteří budou po nadstavbových kolech hrát nejsilnější skupinu A. Díky velké chuti porvat se o výsledek, bojovnosti a nasazení, jsme odehráli velice zajímavé a překvapivě i výsledkově vyrovnané zápasy. Opět jako včera zahráli velice dobře mlaďáci Ondra P. a Lukáš, k lepším výkonům nás posouvají střídavky (Míša C., David J., Martin M.), a v neposlední řadě nám hodně pomáhají svými výkony a zkušenostmi 2003, kteří dnes po jednom "rotovali" a střídali se u nás. V prvním zápase David H., ve druhém Martin Ch. a ve třetím zápase, když jsme měli dva zraněné (kotníky Míši H. a Martina M.), dokonce hned tři Honza L., opět Martin Ch. a i Jirka S., který si s chutí zahrál na hrotu útoku. Díky tomu, že naše kmenové 2004 mohou hrát se zkušenějšími spoluhráči rostou i jejich výkony včetně nasazení a bojovnosti. Chybějící fotbalovou techniku nahrazujeme bojovností a dokážeme zahrát vyrovnané zápasy i se silnými soupeři. Co nám ale stále chybí je kombinace dopředu, založit útok, přihrát si a vytvořit si gólovou příležitost. To nám stále nejde. A hlavně neumíme střílet góly. Kdyby nevstřelili góly střídavky, tak jsme se opět střelecky neprosadili.

Všem klukům patří pochvala za předvedené výkony, poděkování trenérům mladších žáků za výpomoc a hlavně rodičům za podporu a hlasité fandění. Hlavně v posledním zápase jsme opravdu hráli v domácím prostředí.

FK Černilov - TJ Jičíněves  2 : 3 (0 : 3)
(Jurčenko 2x)
V prvním poločase se dlouho rozkoukáváme, působíme trochu nesehraně, uděláme pár chybiček, které zkušený soupeř bez problémů okamžitě potrestá a v poločase je to 0:3. Ve druhém poločase hrajeme úplně jinak, snažíme se dlouhými nakopávanými míči hledat na hrotu Davida J. a Martina M. a díky tomu poměrně rychle snižujeme na rozdíl jediného gólu. Šancí na vyrovnání jsme měli ještě dost, ale bohužel se nám už vyrovnat nepovedlo.

FK Černilov - FC Vrchlabí   1 : 2 (1 : 2)
(Jurčenko 1x)
I v tomto zápase nám soupeř v úvodu utkání odskakuje o dva góly, ale o proti minulému zápasu ještě do poločasu snižujeme, a tak je ve druhém poločase stále o co hrát. Hrajeme se silným soupeřem vyrovnanou partii, šance se přelévají z jedné strany na druhou, ale bohužel jako v prvním zápase vyrovnat nedokážeme.

FK Černilov - SK Jičín   2 : 2 (2 : 1)
(Mouček 1x; Jurčenko 1X)
Tento zápas začínáme úplně opačně než první dva. Aktivní hrou jsme soupeře zaskočili a poměrně jednoduše a rychle jsme se dostali do dvougólového vedení. Hrajeme s chutí, v klidu, vypracováváme si i další gólové příležitosti, které jsme ale nedokázali proměnit. A jak to bývá, nedáš dostaneš, soupeř dvěma góly vyrovnal nejen výsledek, ale i hru a až do konce zápasu se už po většinu času pouze bráníme, abychom udrželi remízu.