Elévové starší: Nadstavbový mistrovský turnaj ve Dvoře Králové n/L - 13. kolo - krajský přebor - soupeři úkázali svoji sílu

Soupeři: SK Jičín; TJ Dvůr Králové n/L; TJ Sokol Třebeš
Nominace: Cudlín, Fibír, Havelka, Hovorka, Krejza, Svatoň, Voslař, Vrabec + Brož, Gušlevský, Havel, Hroneš Daniel, Veselovský
Omluveni:
Jelínek, Jurčenko, Mouček
Volno mají: Slezák, Sovák, Štandera, Zídka

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás tři dva mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 15 minut 2 x 20 minut.

A jak to dopadlo?

Dnes nás čekali opravdu silní soupeři, patřící k tomu nejlepšímu v krajském přeboru. Díky výpadku týmu SK Jičín, jsme hráli pouze dva zápasy, ale současně s mladšími žáky. Takže jsme dnes byli nejenom bez střídavek Davida Jurčenka a Martina Moučky, kteří hráli souběžně s námi za Hořiněves, ale i bez výpomoci od 2003. Naši sestavu jsme dnes pěkně omladili, o dvě 2005 a hned o tři 2006. Mlaďáci se rozhodně neztratili, a mnohdy svou bojovností a nasazením předčili některé naše 2004. Výsledky tomu nenapovídají, ale za dnešní výkony opět pochvala pro všechny, snažili jsme se, bojovali a při střídání bylo na klucích vidět, že se vydali ze všech sil. S takto omlazeným týmem jsme předvedli velice solidní výkon. Poděkování všem za předvedené výkony.

FK Černilov - TJ Sokol Třebeš   1 : 6 (0 : 3)
(Gušlevský 1x)
Soupeř nás od začátku zatlačil na naši polovinu, převážně se bráníme a rychlými výpady se snažíme ohrozit bránu soupeře. Ve hře o solidní výsledek nás drží dnes vynikající Michal Cudlín v bráně. Trenér soupeře během zápasu prohlásil, že je snad kouzelník. Ve druhé polovině prvního poločasu ale bohužel třikrát inkasujeme. Stejný průběh zápasu se odehrává i ve druhém poločase, inkasujeme další tři branky, ale přece jenom jedna změna. Parádní akce našich mlaďáků Milana Havla a Marka Gušlevského, které poslal do šance chytrým vysunutím Kuba Voslař. Milan přebral míč, obešel jednoho nebo dva hráče a parádně nahrál Markovi, který chladnokrevně nabídnutou příležitost využil. Velká gratulace k prvnímu vstřelenému gólu, jen tak dál Marku ať se daří. Navíc jsme ale opravdu neměli. Soupeř byl fotbalovější, starší a fyzicky vyspělejší.

FK Černilov - TJ Dvůr Králové n/L   1 : 4 (0 : 2)
(Krejza 1x)
Snad ještě urostlejší soupeř než v minulém zápase, překvapivě opět dlouho odoláváme, soupeř je sice fotbalovější, za některé centry a nebo střely by se nemuseli stydět ani chlapy v A-čku, ale my opět bojujeme o každý míč. Dlouho držíme nerozhodný výsledek, potom prohráváme pouze o gól, ale bohužel do poločasu inkasujeme podruhé. Ve druhém poločase se snažíme být aktivnější v osobních soubojích a odměnou nám je snížení na 1:3 po samostatné akci Toma Krejzy. Na zdramatizování zápasu, ale už opravdu nemáme, vydali jsme se ze všech sil, na hřišti jsme nechali všechno, a tak dnes podruhé soupeř vítězí, když nám střelil ještě čtvrtou branku.

Dnešními zápasy skončila nadstavba, ve které jsme se utkávali většinou se silnějšími soupeři, kteří budou hrát skupinu A nebo B,  a nevedli jsme si vůbec špatně, uhráli jsme dvě výhry, jednu remízu a pět proher. Velice pěkná bilance. Od příštího týdne začínáme naostro, kdy budeme v naší skupině D svádět boje o mistrovské body do tabulky. Ať se Vám kluci daří minimálně jako v nadstavbě.