Elévové - starší: Nadstavbový turnaj v Hlušicích

20.04.2013 - 00:00
20.04.2013 - 13:30

Jak to dopadlo? Naše auto nemělo motor!!! Dneska to bylo ospalé. Bez Klárky a hlavně Palmiče to nemělo šťávu.

První zápas Olympia B - prohra 0:1. První poločas prospíme a jsme všude pozdě!!! Druhý poločas je už lepší,ale nemáme "hlad" po gólech. Sice hrajeme vyrovnaný zápas, ale soupeř dává prostor mladším hráčům ročníku 2003. Takové soupeře musíme porážet!!!Gól dostáváme po špatném vyběhnutí brankáře. Po hezké akci trefuje Káča tyč.

Druhý zápas RMSK Cidlina - remíza 1:1. Domča dává první gól a dlouho vedeme 1:0. Pak ještě Čurbin nepotrestá chybu soupeře a netrefuje úplně prázdnou branku!!! Pak nás soupeř "mele", nevíme chvilkama kam dřív skočit. RMSK nakonec zaslouženě vyrovná a ještě několik šancí pochytá Jerzy Strnad. Bohužel na konci zápasu po faulu v našem vápně. Penalta!!! Naštěstí soupeř překopává. Skoro celý zápas taháme za kratší provaz,ale za velkou bojovnost máme bod. Škoda, že nedokážeme potrestat hru Cidliny bez brankáře.

Třetí zápas Chlumec n.C. - prohra 1:4. Gól dal po hezké akci Čurbin. Zkusíme zamíchat sestavou,ale dneska prostě nemáme motor. Ani náš žolík-Terka dnes nemá svůj den. Hrajeme celkem vyrovnaný zápas,ale soupeř trestá naše chyby.

KDY: sobota 20.4.2013