Elévové - starší OKRES: zápas doma s Třebší C, prohra 1:3 po dobrém výkonu

Na domácím hřišti
SOUPEŘ: Třebeš C
SRAZ: v 15:45 u buněk
Nominace: Jelínek, Petrikovič, Fibír, Brož, Havelka, Hovorka, Voslař, Bešík, Zídka, Radil, Šůstek, Sedláček, Štandera, Briestenský (Jelda a Nik si vezmou rukavice)

I když hrajeme s Cčkem, tak klasicky čekáme nadupanou sestavu. Nečeká nás nic lehkého, vždyť nejlepší střelec Třebše C je zároveň nejlepším střelcem Třebše A v kraji .
Věřím, že se poperem. Cíl dne je vstřelit branku a neobdržet vícemístný počet gólů. Největší bojovníci si výkonem můžou říci o nominaci na sobotu.

A jak to dopadlo ?

Černilov B - Třebeš C 1:3
(Petrikovič)
Po delším čase jsem viděl výkon se kterým jsem spokojen. Kdo byl na hřišti bojoval a snažil se. To byla výrazná změna proti minulým zápasům. I když jsme odešli poraženi, tak všechny chválím. Vytvořili jsme si hromadu šancí a kdyby jsme byli v koncovce klidnější, tak určitě nezůstalo u jedné branky. Soupeř měl o něco více ze hry, ale naše obrana dirigovaná Jeldou v kase fungovala spolehlivě a my se mohli puštět do nebezpečných kontrů.