Elévové - starší OKRES: zápas v Roudnici - solidní výkon i výsledek

KDY: středa 22.10.2014
Na hřišti TJ Sokol Roudnice
SRAZ: v 15:30 na místě, sraz v Černilově u hasičárny v 15:00
Voslařovi a Havelkovi jedou přímo, na sraz k hasičárně dorazí Jelínek, Radil, Brož, Štandera, Veselovský, Petráčková, Márta, Zídka (vejdou se do vozů k tréňovi Lubošovi a k Přémovi) o dalších nemám info nebo jsou omluveni - navíc dorazil Matouš Fibír
Nominace: všichni zdraví

Hlavně se pořádně ustrojte. Nebude žádné vedro.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Roudnice/Lhota B   1 : 7 (0 : 2)
(Márta 1x)

S ohledem na kvality soupeře jsme dnes naordinovali klukům defenzivnější taktiku i rozestavení na hřišti. Hráli jsme se čtyřmi obránci (se dvěma stopery) a třemi záložníky. Výborný tah zaskakujícího kouče Luboše. Na otevřený fotbal jsme s dnešním soupeřem opravdu neměli. Nehnali jsme se dopředu a na naší polovině jsme vytvořili obranný blok, kterým jsme soupeře zejména v prvním poločase trochu zaskočili. Snažili jsme se držet rozestavení a hlídat každý svého protihráče. I přes defenzivní úkoly jsme se snažili rychlými brejky vyrážet dopředu. Kombinace trochu vázla, ale i přesto jsme si občas nadějnou pozici vypracovali. Chyběl nám jen větší klid a přesnost. Ve druhém poločase po taktických pokynech od trenéra už soupeř věděl co s námi, a tak skóre začínalo narůstat. Bojovali jsme podle našich možností až dokonce a odměnou nám byl čestný úspěch.

Chybí nám fotbalovost i samotné fotbalové myšlení, předvídavost, pohyb bez míče, ale přesto všichni zúčastnění zaslouží dnes velkou pochvalu za předvedené výkony. Zvládnout zápas uprostřed týdne, na hřišti soupeře, s brzkou hodinou začátku, opravdu  při špatném počasí, prostě nic příjemného a jednoduchého. Díky všem za dopravu, zejména Přemkovi a Lubošovi, a tréňovi Lubošovi také i za povedený koučing.