Elévové - starší OKRES: zápas ve Stěžerách, kvalitní výkon na body nestačil

17.10.2014 - 16:30
17.10.2014 - 18:00

KDY: pátek 17.10.2014
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Stěžery
SRAZ: v 15:45 na místě, z Černilova jedou Brožovi bero Jeldu a Míšu Hovorku, já beru v HK Marka a možná Domina, zbytek (Radil, Štandera, Voslař, Havelka, Bešík) dorazí přímo
Nominace: všichni zdraví
Omluvenky: Krejza, Veselovský, Petrikovič, Fibír, Sedláček

Tradičně brzká hodina na hřišti soupeře nám dělá problém s dopravou. Tak uvidíme jak se sejdem. V ideálním případě máme 2 na střídání.
Mrholí jen lehce, hrát se na 95% bude.

A jak to dopadlo ?

Stežery - Černilov B 3:2
(Voslař, Hovorka)
Špatné počasí, dojezd a spousta omluvenek. Bohužel jsme nebyli schopni vypravit z Černilova víc jak jedno auto, takže jsme nakonec měli celého jednoho hráče na střídání. A to jsem si zapůjčil z mladší přípravky Marka, jelikož jsem ho mohl nabrat v HK. Tímto Markovi ještě jednou děkuji za výpomoc, na to že už měl za sebou florbalový trénink a hrál proti o starším a o hlavu větším klukům patřil k nejlepším na place.
K průběhu - určitě jsme si zasloužili alespoň bodík. Víme jak domácí hrají - využívají naplno potencál Járy Smetipracha, kterého jsme 50 minut zvládali dobře bránit a zdvojovat. Po dobrých kombinacích jsme vyráželi do útoků a dlouho jsme vedli 2:0. Ale v posledních 10ti minutách nám dojde, uděláme zbytečné chyby v rozehrávce a Jára nás trestá. V posledních minutách se zase nadechneme k velkému tlaku, Mark jde sám na brankáře, ale levačkou míjí, kopeme hromadu rohů, v závarech poskakuje balon vápnem, máme spoustu střel, ale náš kamarád Míša Cudlín vše vychytá.
Škoda, dneska jsme po bodech sahali, ale to mne nemrzí, jsem spokojený s našim výkonem. Dokud jsme měli síly hrali jsme velice dobře a kombinačně. Asi nejvíc mne potěšil výkon Ondry Brože, který nejen že ubránil, ale kvalitně pomáhal směrem dopředu.