Elévové starší: POZVÁNKA NA BOWLING A POSEZENÍ

KDY: sobota 30.11.2013 od 13:00 hodin
KDE: Bowling Bar – Předměřice nad Labem (ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem)
Nominace: všichni starší elévci včetně všech rodičů
Nezapomenout: sálovou obuv, klubovou teplákovou soupravu (můžeme se společně vyfotit), přivést oba rodiče, a samozřejmě dobrou náladu

Realizační tým starších elévů za podpory vedení klubu FK Černilov Vás srdečně zve na odpolední sportovní posezení v příjemném prostředí Bowling baru ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem, které se bude konat v sobotu 30.11.2013 od 13:00 hodin.

Venkovní část podzimní sezóny skončila. Přesunuli jsme se do tělocvičen a zahájili jsme zimní přípravu. Rádi bychom s Vámi se všemi zhodnotili a probrali účinkování našich borců v podzimní části sezóny, přidali nějaké informace směrem k jarní části a celkově k příštímu roku, a v klidu nad pivem s Vámi rodiči podebatovali. Účast za vedení klubu přislíbil Slávek Horák nebo Jarda Pokrupa.

Kromě toho máme na dvě hodiny, od 13:00 do 15:00 hodin, rezervaci na bowlingové dráhy pro sportovní vyžití našich borců.

Byli bychom rádi, kdybychom se sešli v co největším počtu, nejlépe kompletní starší elévci se všemi rodiči.