Elévové starší: Přeložení zápasu posledního kola okresního přeboru a předběžný plán na zimu

Mistrovský zápas 9. kola okresního přeboru v Třebši v Hradci Králové, proti Třebši C, je přeložen z pátku 1.11.2013 od 14:30 hodin na sobotu 2.11.2013 od 9:00 hodin. Upravte si prosím, všichni termín ve svých diářích a počítejte s tímto novým termínem.

Ve složce "Elévové - starší" v záložce "Seznam následujících akcí", nebo v Událostech (v kalendáři), najdete program toho, co nás čeká v zimě. Máme přihlášených šest turnajů a pronajatou sportovní halu ASVAJ v Jaroměři s velkými brankami na tři víkendové tréninky. Snažili jsme se akce, s ohledem na termínové možnosti turnajů a volné kapacity haly, naplánovat tak, abychom i přes zimu měli dostatek fotbalových aktivit, ale aby měli kluci i volno a mohli si užívat třeba zimních radovánek na horách při lyžování, na bruslích na zimním stadiónu nebo zamrzlém rybníku. Prosíme, zapište si akce do svých diářů a o plánování Vašich zimních a ostatních nefotbalových aktivit (hory, výlety, návštěvy, babičky, apod.) mimo tyto termíny, aby nedocházelo pokud možno ke kolizi a mohli jste se v co největším možném počtu zúčastnit fotbalových turnajů a tréninků. Startovné na turnajích a pronájem haly v Jaroměři nejsou nejlevnější, tak ať je můžeme plnohodnotně využít, abychom se scházeli v potřebné nominované sestavě na turnajích a v kompletní sestavě na trénincích.

Přes zimu budeme dále pravidelně trénovat v tělocvičně, tréninky budou:
v úterý od 16:30 do 18:00 hodin v sokolovně ve Vlkově (u obecního úřadu a u "Hospůdky pod lipami")
ve čtvrtek v tělocvičně základní školy v Černilově - o přesném čase bude ještě informováni.

O začátku tréninků v tělocvičně budete včas informováni. Počasí nám zatím docela přeje, tak zatím budeme trénovat klasicky venku na fotbalovém hřišti.