Elévové starší: Zimní liga Stěžery - semifinále, nepostup v penaltovém rozstřelu

13.03.2011 - 13:00
13.03.2011 - 14:00

KDY: neděle 13.3.2011
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Třebeš B 3:3 (2:0)

Díky čtvrté pozici v tabulce po základní části hrají naši borci semifinále proto první Třebši B.

A jak to dopadlo ?

Díky rozsáhlé marodce se zase sešla jen půlka týmu, tentokrát pro změnu nebyli obránci. Jediný obránce byla Náťa, jinak 5 forwardů (Flekáč, Rooňas, Hynďa, Vojta a Mates) + góman Vojta Rejtar. Aby se rozehřáli, tak Náťa, Flekáč, Rooňas a Hynďa ještě absovolali dopoledne turnaj ml. žáků v Předměřicích.
Třebeš A hrála v předzápase semifinále se Stěžerami a postoupila na penaltový rozstřel. Z Áčka si do Bčka nechali nejlepší dva hráče a doplnili sestavu dle mne kvalitnějším "materiálem".
Přesto v první půli naši borci Třebeš doslova semleli. Soupeř se nedostal k jediné střele, kdežto naši měli 6 ložených a spoustu dalších dobrých příležitostí. Na skóre to však bylo hubených 2:0. To se nám vymstilo v druhé půlce - soupeř tempo stupňoval, kdežto na našich bylo znát dopoledních 8 zápasů v Předměřicích, takže i Vojta začal častěji řešit ošemetné situace před naší brankou. Nechali jsme se zbytečně otrávit nečistou hrou soupeře (viď Martine ), v důrazu "stíhala" pouze Natálka. Škoda Nátiných pěkných střel nad a okolo a neuznaného gólu Rooney-mu (rozhodčí přehlédl teč z autu), šlo zápas vyhrát v základní hrací době. Takhle se muselo rozhodnout v penaltovém rozstřelu.
První 3 série (za nás Hynďa, Flekáč, Rooňas) všichni proměnili a šlo se po jedné. Třebešského kanonýra Benu Vojta vychytal a Hýňa měl na noze finále, ale pěkně umístěná střela po zemi lízala levou tyč - bohužel zvenčí. V další sérii Hloušek - nekompromisně od tyče do brány a Marťas Flégl od pravé tyče zpátky do pole.

Není se za co stydět - pěkný výkon a hlavně dramatický zápas musel diváky nadchnout. Takovéto zápasy hráče posunují dál. Ve srovnání s krajským fotbalem jsme obstáli (Třebeš se pohybuje v horní půlce KP) a říkám si, že jsme kraj mohli přihlásit, druhé housle bysme tam určite nehráli.

Branky: Jukl 3x