Elévové starší: Zimní Stěžerská halová liga - 2. kolo - pěkný výkon s překvapivou výhrou

11.01.2014 - 09:40
11.01.2014 - 11:00

KDY: sobota 11.1.2014
KDE: umělá tráva v nafukovací hale ve Stěžerách
SRAZ: nejpozději 9:40 hod. na místě (v nafukovací hale ve Stěžerách)
Soupeř: Třebeš C
Nominace: Fibír, Jelínek, Slezák, Sovák, Štandera + Hrnčíř, Svatoň, Voslař
Omluveni:
Havelka, Vrabec, Zídka
Volno mají: Hovorka, Krejza

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš C   3 : 1 (1 : 1)
(Fibír 2x; Svatoň 1x)
Po překonání předzápasových problémů, a nebylo jich dnes opravdu málo (ráno přišli dvě omluvenky pro nemoc, dva hráči přijeli bez bílého dresu KiK, jedny tlačící turfy, omluvenka hlavního trenéra Aleše), jsme si zápas zaslouženě užili. Soupeř byl fotbalově na naší úrovni, ale vzrůstem minimálně o hlavu větší (u Honzy o dvě). Poznámka Jeldy před zápasem, když se díval na soupeře, jestli hrajeme proti těmhle obrům byla na místě. Při hře naštěstí výšková převaha soupeře nebyla znát. Hrál se bojovný vyrovnaný zápas. Soupeř se dostal asi v polovině prvního poločasu do vedení. Nás to naštěstí nezlomilo, a do konce prvního poločasu jsme vyrovnali, když se trefil Matouš Fibír. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo, že zápas skončí remízou, až se dnes po druhé trefil Matouš Fibír po krásné akci Honzy Svatoně. Gólovou tečku dal zaslouženě dnes vynikající Honza Svatoň.

Za dnešní výkon zaslouží všichni velkou pochvalu, byl jsem opravdu mile překvapen nejen výsledkem, ale hlavně předvedenými výkony všech kluků, každý hrál s chutí a bojoval. Myslím, že i kluci museli odjíždět domů spokojení, tak jako já.

_____________________________________________________________________________________________________

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom mohli zajistit případnou náhradu.

Nezapomeňte bílé tréninkové dresy KiK, vhodné boty na umělou trávu (nejlépe turfy, připadně kopačky nebo sálovou obuv), chrániče, brankáři rukavice, doporučujeme tepláky a slabší prstové rukavice proti popálení při pádu na umělé trávě.

Čeká nás jeden zápas, hrací doba 2 x 25 minut.