KDE: umělá tráva v nafukovací hale ve Stěžerách
SRAZ: nejpozději 11:40 hod. na místě (v nafukovací hale ve Stěžerách)
Nominace: Fibír, Havelka, Hrnčíř, Jelínek, Slezák, Sovák, Voslař, Vrabec, Zídka
Štandera

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Stěžery   4 : 7 (1 : 4)
(Hrnčíř 2x; Voslař 2x)
Zápas jsme nezačali vůbec dobře, a hned v první minutě inkasujeme. V úvodu zápasu jsme se dlouho rozkoukávali a až při druhém kole střídání začínáme hrát, bohužel ne všichni. A tak to v prvním poločase vypadá jako bychom hráli ve třech někdy i ve dvou, a ne ve čtyřech hráčích v poli. Sestavu jsme rozdělili na dvě vyrovnané čtyřky, ve kterých v prvním poločase hráli vždy pouze dva zkušenější hráči. Ostatní pouze statovali, a tak jsme první poločas prohráli zaslouženě 1:4. O poločase jsme si trochu důrazněji promluvili a ve druhém poločase to bylo opravdu znát. Na jednou hrají všichni čtyři hráči, kteří jsou na hřišti a rázem vyrovnáváme hru v poli i výsledkově, v bráně nás drží ve hře o výsledek nebojácný Míša Jelínek. Schytal opravdu hodně tvrdých ran. A tak druhý poločas skončil remízou 3:3.

Nerad hodnotím jednotlivce, občas to může být i nespravedlivé vůči ostatním, dobře dnes zahráli Míša Jelínek v bráně, v obraně Ondra Havelka a v útoku bojovníci Ríša Hrnčíř s Tobíkem Vrabcem, ale dnes si za vynikající výkon zaslouží pochvalu Kuba Voslař, hrál pro tým, běhal, bojoval, bránil i útočil, a svůj dnešní výkon ještě korunoval z pozice obránce dvěma vstřelenými góly.

Zatím nám to ve Stěžerách vyhází, že se v každém zápase najde nějaký tahoun, který vezme zodpovědnost na sebe. Před čtrnácti dny vynikající Honza Svatoň, minulý týden Tom Krejza a dnes Kuba Voslař. Je potřeba aby se jejich výkony nechali strhnout i ostatní kluci, a podali jsme kvalitní výkon celý tým. Dobré okamžiky se už začínají projevovat u všech kluků, a každý dokáže předvést, že v něm něco je. Jen musíme zapracovat na tom, abychom dobré okamžiky převedli na dobrý výkon v celém zápase.

______________________________________________________

Náhradníci: Svatoň, Voslař (v případě nějaké omluvenky budou o nominaci informováni telefonicky)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom o nominaci mohli včas informovat náhradníky.

Nezapomeňte bílé tréninkové dresy KiK, vhodné boty na umělou trávu (nejlépe turfy, připadně kopačky nebo sálovou obuv), chrániče, brankáři rukavice, doporučujeme tepláky a slabší prstové rukavice proti popálení při pádu na umělé trávě.

Čeká nás jeden zápas, hrací doba 2 x 25 minut.