Elévové starší: Zimní Stěžerská halová liga - o umístění - 1. zápas - nepovedený výkon

08.02.2014 - 08:40
08.02.2014 - 10:00

KDY: sobota 8.2.2014
KDE: umělá tráva v nafukovací hale ve Stěžerách
SRAZ: nejpozději 8:40 hod. na místě (v nafukovací hale ve Stěžerách)
Soupeř: Třebeš dívky
Nominace: Fibír, Havelka, Jelínek, Slezák, Sovák, Svatoň, Štandera, Vrabec, Zídka

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Třebeš dívky   2 : 11
(Štandera 1x; Svatoň 1x)
Pokud nebudeme schopni v zápase předvést to, co se učíme na trénincích, potom nemůžeme pomýšlet na úspěch. Ale hlavně je to potom ztráta času a zbytečná snaha se něco na trénincích učit a v něčem se snažit zlepšit. Celé tréninky (3,5 hodiny týdně!!!) jsme v pohybu s míčem, učíme se s ním pracovat, abychom měli míč pod kontrolou, uměli zpracovat přihrávku, běželi s míčem a dobře přihráli. Na trénincích se nám to daří i při fotbale na trénincích do sebe jdeme jako do největšího rivala, jiskří to, jsou tam občas až tvrdé souboje. Tak proč alespoň něco nejsme schopni předvést při zápase. To pouze stojíme a čekáme, co předvede soupeř. A ještě jedna věc, my jsme dnes měli na střídání dvě kompletní čtyřky, soupeř neměl na střídání nikoho a celý zápas odehrál ve čtyřech, přesto nejsme schopni za 50 minut hrací doby soupeře uběhat.

Samozřejmě hrajeme to, co nám dovolí soupeř, ale už opravdu máme něco natrénováno a musíme to předvést na hřišti, musíme být aktivnější a soupeři nedovolit jeho hru, ale snažit se mu diktovat náš způsob a styl hry.

V této věkové kategorii už nelze brát fotbal jako nějaký zájmový kroužek, do kterého pouze pravidelně docházím, chce to už opravdu víc, projevit snahu a zájem, mít chuť dát do toho něco navíc a snažit se zlepšovat a zdokonalovat, a ne něco dělat jenom proto, že to chtějí trenéři.

Vím, že je to hodně kruté hodnocení, ale je to prostě tak, zápasy hrajeme špatně a musíme to hodně rychle před jarní části sezóny změnit. Takže pojďme získané zkušenosti na trénincích přenést i do zápasů, žádná nižší ani lehčí soutěž už není, tak ať nejsme poslední a můžeme mít z fotbalu zase radost a hrát ho s chutí!!!

_____________________________________________________

Náhradníci: Voslař, Hrnčíř (v případě nějaké omluvenky budou o nominaci informováni telefonicky)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom o nominaci mohli včas informovat náhradníky.

Nezapomeňte bílé tréninkové dresy KiK, vhodné boty na umělou trávu (nejlépe turfy, připadně sálovou obuv nebo kopačky), chrániče, brankáři rukavice, doporučujeme tepláky a slabší prstové rukavice proti popálení při pádu na umělé trávě.

Čeká nás jeden zápas, hrací doba 2 x 25 minut.