Začátek: 13:00
Konec: 14:30

KDY: neděle 29.1.2012

Umělá tráva při SŠP Smiřice
SRAZ: v 13:00 na místě (kdyžtak můžu několik borců nabrat u kabin zhruba okolo 12:30)

Je jasné, že trénovat potřebujeme přez zimu 2x týdně, aby jsme se zlepšovali. Díky naší spolupráci s DDM Smiřice máme k dispozici zbrusu nové hřiště s umelým povrchem při Střední Škole Potravinářské. Ideální rozměr 40x20m, mantinely a sítě okolo nám zaručí, že nám hráči ani balon nebudou utíkat. Zkrátka hřích ji nevyužít.

SRAZ: upřesníme na tréninku
Nominace: Lenka, Klárka, Bertík, Vojta H., Vojta Š.,Tomáš, Míša D., Matěj O., Chuďas

A jak to dopadlo?
Č:Olympia HK 3:2 (Chuďas, Bertík a Míša D.)
Č:Rychnov n.K 0:4
Č:Chlumec n.C. 1:5 (Vojta H.)
Č:Skřivany 2:0 (Tomáš, Vojta Š.)
Č:Malšovice 0:1 - zápas o 5.místo

Jednalo se předevšm o těžký ostrý test našich borců, protože soupeři hrají většinou krajský přebor. Potěšilo nás, že jsme v žádném zápase nepropadli. Někteří soupeři byli určitě fotbalovější, ale my jsme vše doháněli bojovností a dobrou fyzickou kondicí (první plody těžké zimní přípravy). Nakonec solidní 6.místo. Tudíž pochvala skoro pro všechny.

Začátek: 11:00
Konec: 14:00

UT v Novém Městě n.M.
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Dobruška 3:0

První zimní přípravný zápas našich borců dopadl velice dobře. Kluci víc makali než soupeř z vyšší soutěže a výhra byla zasloužená. Perličkou je, že zápas odchytala ikona klubu - nestárnoucí Láďa Kundrt.
Sestava: Kundrt - Zumr, Hrubý, Urban, Schwarzer - Šrámek, Čapek, Hušek, Petrásek - Mindek (Voltr M.), Linhart
Góly: Petrásek 2x, Linhart

Začátek: 14:30
Konec: 16:00

Vlkov - sokolovna
SRAZ: 14:05 u kabin nebo 14:22 na místě

O víkendu má mrznout až praštět, takžejsme dohodli radši další halu, asi nejblíž co
jde  - ve Vlkově. Na hoďku a půl se v sobotu pojedem protáhnout do Vlkova.

KDY: sobota 18.2.2012
ZÁPAS: FK Černilov - Malšovice 3:1 (2:1)

Výhra se nerodila lehce. Část kádru odjela na vysokohorské soustředění, takže sestava byla hodně improvizovaná.
Kundrt - Slezák P., Urban, Zumr, Čapek - Petrásek, Hušek, Církva, Voltr M. - Linhart, Mindek

V prvním poločase jsme dotahovali jednobrankové vedení Malšovic. Důraznou hrou ve vápně srovnává Petrásek na 1:1. Krásným lobovaným míčem za záda brankaře zvyšuje Hušek na 2:1.
V druhém poločase si soupeř staví míč na značku pokutového kopu, ale trefuje pouze tyč.
Krásnou přihrávkou k levé lajně, přebírá míč Petr Slezák. Sám zatahuje na hranici velkého vápna a po obejití dvou obránců a střelou po zemi k levé tyči zvyšuje na konečných  3:1.