Fahrplan na tento týden - aktualizováno

POZOR: dnes přišel los Stěžeské ligy a už na tuto sobotu máme první dva zápasy, proto rušíme trénink ve Smiřicích.

ÚTERÝ
- skupina 1 přátelák proti Třebši - sraz v 15:45 v Třebešské hale, nominace Cudlín - Brož, Petrikovič, Hovorka, Podolský, Bešík, Mouček, Jurčenko, Krejza, na zkoušku Moravec. Vedoucím zájezdu Aleš.
- skupina 2 hromadný trénink ve Vlkově od 17 do 19 zaměřený na práci s balonem, vede Slávek. Všichni najednou, bylo by nás na dvě party málo.

ČTVRTEK - pravidelný trénink v Černilovské školní tělocvičně (parta 1 od 16:15, parta 2 od 17:30) zaměřený na práci s balonem a fyzičku.

SOBOTA - zápasy ve Stěžerké lize, Ačko od 12ti, Bčko od 13ti. Ve čtvrtek se musíme dohodnout kdo bude moct hrát.