3.kolo 1.A třídy - Neděle 26. srpna od 17 hodin * hřiště v Černilově

Branky:  6min 0:1 * 17.min Matoušek 1:1 * 40.min 1:2 ** 57.min 1:3 * 64.min 1:4

Sudí: Hlaváč  ŽK: 1:5 ČK 0:1  85 diváků

Sestava: Voltr - Žaba, V.Hrubý, Urban, Daněk - Mich.Šmied, Hušek, Štěnička, Svatoň, J.Hrubý - Matoušek (na střídače Maléř, Hlína a Voj. Šmied)

Už v šesté minutě došlo po běžném obranném zákroku k odpískání přísného přímého kopu v prospěch nováčka a ten úspěšně nad zdí proměnil exčernilovský Škoda. Dlouho jsme se nedokázali dostat do tempa, až v 17.minutě přišla rychlá akce po ose Svatoň, centrující Hušek a zakončující Matoušek. Hra se kouskovala, hosté bojovali, šancí moc nebylo. Šmied hlavičkoval mimo, do šance se po Huškově příhře hnal J,Hrubý, ale ani on netrefil branku.  Pět minut před pauzou hosté odcentrovali na zadní tyč a v chumlu se důrazně prosadili. V 50.minutě byl ve vápně faulován Šmied. Hostující hráč odešel za druhou žlutou kartu do sprch. Nabídnutou šanci v podobě penalty, a následné početní převahy jsme ale nevyužili. Matouškovu exekuci brankář Skalice chytil a následně jsme se spíš jen křečovitě trápili. Navíc soupeř nezalehl, dostal se ke standartce, po které se míč vrátil do vápna k nehlídanému hráči a ten definitivně poslal Černilov do kolen, což o sedm minut později dokumentovala hrubka v naší obraně a úspěšný brejk Skalického hráče. Naše šance ? Šmied do brankáře, Matoušek z přímáku sice pod břevno, ale gólman vytáhl a nakonec J.Hrubý hlavičkoval mimo. Ze dvou skupinek hlučných fanoušků byla tak spokojenější ta Skalická.