Hodně nepovedený víkend dospělých

KDY: sobota 29.října 2016 od 14:30hod * tráva Lokomotiva Hradec * rozhodčí OFS Liberec

ZÁPAS:  I.A třídy 12.kolo : Lokomotiva HK - FK Černilov 6:3

Sestava: L.Voltr (46 Ruml) - Schod (68 Šmied Mich.), V.Hrubý, Schwarzer, Urban - Novák (46 Žaba Jan), Matoušek, Havlas, Štěnička, Roubal - Markovič

Naše branky: 43, 48 a 73 Markovič.

Za chladného počasí, před bídnou diváckou kulisou zápas začal darovaným brejkem domácím, který nevyužili. Prosadili se ale po 20-ti minutách po rohu a našem nedorozumnění. I gól z těžkého úhlu za podpory větru patřil k těm zbytečným. Ještě do poločasu ale Markovič vytrvale sledoval dráhu letu nakopnutého míče a využil nedorozumněné obránce a brankáře. Když krátce po změně stran po Žabově průniku a náhře před bránu Markovič dorazil na malém vápně a srovnal, asi všichni v Plotištích čekali, že Černilov ovládne zbytek zápasu. Místo toto přišel závar ve vlastním vápně, nedůraz a branka na 3:2. Po ní se vše definitivně zlomilo. Černilov ještě zvýšil počet nepřesných přihrávek a domácí jednoduchým způsobem přidali další dvě branky. Byl to sice opět Markovič, který z naší celkově třetí dnešní střely na branku završil svůj hattrick, ale domácí okamžitě přesnou i šťastnou střelou opět poodskočili na tříbrankové vedení a vklidu si ho pohlídali. Počet střela na bránu 7:3 !

-----------------

KDY: neděle 30.10  14:30 v Černilově * sudí Merbs

ZÁPAS:  IV.A třída: FK Černilov B - SK Libčany B  3:7 (2:4)

Sestava: Voltr Luk. - Janeček, Voltr, Macháček, Dědek - Hlaváč, Žaba Jan, Žaba Jakub, Hovorka - Jelen, Benák (střídal Obzina M. a Bednář)

Branky našeho týmu : 21 a 65 Jelen * 30. Žaba Jan

Béčko jakoby na dálku soutěžilo s Áčkem o podobný debakl, nakonec bylo jen těsně o gól horší. :-( V 1.minutě se do tutovky dostal Benák, ale brejk zakončil neúspěšnou kličkou. V 2 minutě měl velkou šanci soupeř, ale Voltr vytáhl na roh. Ve 4.minutě se hlavou srazili dva hostující hráči a jeden z nich musel pokčat na příjezd RZS. Toto zranění i zranění z poslední doby jsou asi výzvou pro starostu Černilova, jestli v nějakých prostorách v obci nezřídit víkendovou zdravotnickou pohotovost... Hosté, s už tak kvalitním kádrem, dnes navíc posílení o tři hráče Áčka, přestože neměli nikoho na střídání a dohrávali v deseti rozhodně nerezignovali. Naopak se důrazně dvakrát prosadili. Jejich vedení mohl snížit Benák, ale opět neuspěl. Lépe si ve 20min vedl Jelen, ale hosté opět skorovali. Honza Žaba nekompromisní střelou snížil na 2:3, ale Libčany z přímáku uzavřeli poločasový stav. Ve druhé půli se víc bojovalo, než hrálo. L.Voltr si rozhodně zachytal, překonán byl ještě ze dvou penalt a jednoho samostatného úniku. My se snažili dopředu, opět neuspěl aktivní Benák. Se štěstím se prosadil sám před brankářem z voleje Jelen, který v závěru z penalty dostal šanci vyrovnat se Markovičovi v hattricku, ale neuspěl. Bednář v samém závěru trefil břevo.