Hodnocení 1. kola KP + plán na týden

V neděli jsme odehráli první kolo KP ve vzdáleném Vrchlabí. Spokojenost byla poloviční, odvezli jsme si s sebou domů " pouze 3 bodíky".

Černilov - Dobruška/Opočno 8:1, g. Honza 4, Míša 3, Luky

Zápas plný osobních soubojů, zbytečné agresivity a naší výborné koncovky. Dobruška opět vyrukovala s fotbalem, nemáš balón sejmi hráče. Naši hráči se však nezalekli a opláceli také tvrdou, ale ne záludnou hrou. Bohužel se rozhodčí krapet připosr...l z trenéra hostí, který celý předešlý zápas na něho hulákal, jako smyslu zbavený, tak radši proti Dobrušce moc nepískal. Jinak jsme výsledkově, ale i vcelku fotbalově zápas zvládli.

Černilov - Vrchlabí/Trutnov B 1:3, g. Luky

V tomto utkání jsme chtěli vítězně pokračovat, ale kluci zapomněli, že proti nim stojí slušný soupeř. Po první půli, která ještě stála jakž  takž za něco a kterou jsme 1:0 vyhráli, jsme posledních 20 minut odchodili a domácí zaslouženě zápas otočili. Ne, že bychom si šance nevytvořili, ale ve dvou 100% šancích jsme to hrubě nezvládli. Nevadí, další víkend nás čekají další soupeři. Musíme si však uvědomit, že ve finálové skupině KP nás nečeká jediný lehký zápas.

Plán na týden: úterý, středa a čtvrtek 16,30 - 18,00 trénink na našem hřišti