hodnocení víkendu + plán na týden pro mladší žáky

Černilov - Týniště 4:0, g. Míša 2, Paprika, Luky

Černilov - Č. Meziříčí 5:0, g. Míša 3, Paprika, Luky

Dnes nebudu hodnotit zápasy jednotlivě, protože si byly velice podobné. V obou zápasech jsme byli velice aktivní a hráli jsme s balónem na kopačkách, dobře jsme kombinovali a jen díky naší slabé střelecké produktivitě zápasy neskončily dvojcifernými příděli. Myslím, že kdyby to někdo počítal, skončilo by to na střely 30:1 v každém zápase. Kluky musím pochválit, že byli v obou zápasech trpělivý a i když to tam hned nespadlo, pořád drželi posty a nepouštěli se do bezhlavého útočení a snažili se soupeře rozhýbat a pak najít nějakou skulinku k zakončení.

Plán na týden:

úterý - trénink 16.30 - 18.00

středatrénink 16.30 - 18.00

čtvrtek - přátelák s Novým HK na našem hřišti, čas upřesním

sobota - další kolo KP tentokráte v Rychnově, pokud se Vám již zdá divné, že hrajeme stále na hřištích soupeřů, tak věřte, že mě také a nevím ani jakým slušným slovem to okomentovat. Bohužel to stojí peníze a čas nás všech. Pokud stále čekáte na z dubna objednané soupravy, tak já také, již jsem 3 x urgoval....