hodnocení víkendu + plán na týden pro mladší žáky

Černilov - Nové Město 5:1, g. Paprika 2x, Míša 2x, Luky

Pěkný zápas, kluci makali, podařilo se nám ubránit dva nadstardantně fyzicky vyspělé kluky soupeře a my jsme se kombinačním fotbalem bavili. Paráda.

Černilov - Rychnov 1:5, g. Fanda

Bohužel jsme totálně zaspali úvod zápasu, vypadalo to, že z kabin přišlo jiné mužstvo. Za 8 minut prohráváme 3:0 po našich hrubých chybách. Poté jsme se herně vyrovnali a v úvodu druhé půle střílíme gól. Bohužel jsme během chvíle dali dvě tyče a nevyužili dva samostatné úniky. Ke konci nám Rychnov přidal dva góly z brejků. Dnes nemůžeme být spokojeni ani s rozhodčím, který uznal dvě branky z ofsajdu a neodpískal jasnou penaltu v náš prospěch.

Plán: středa + čtvrtek 16.30 - 18.00

Další kolo KP hrajeme v neděli v Černilově od 9.00, soupeři Slávie a Vamberk. Info po čtvrtečním tréninku SMS.