Hradecké Lokomotivě nadělilo Béčko bůra

KDY: neděle 22.9.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Lokomotiva HK B  5:1 (1:1)

Branky: 13min Tichý 0:1, 37min 1:1 Jelen z penalty - 51min 2:1 Jelen (Bouchal), 56min 3:1 Havlas (Bouchal). 63min Bouchal (Mindek) a 85min Havlas (Bouchal)

Sestava: Voltr Luk. - Nápravník Jos., Kříž, Benák, Voltr Mich. - Nápravník Jan (65 Šmied Michal), Havlas, Bouchal, Obzina (75 Šmied Mart.) - Jelen, Mindek (75. Daniš)

Zápas týmů z druhé poloviny tabulky. Do první šance se dostával Obzina, ale brankáře nepřelstil. Na druhé straně promáchl na malém vápně útočník soupeře. V 13 minutě jsme přestali hrát při reklamované ruce a Lokomotiva se ujala vedení. Od té chvíle herní převaha patřila nám. S šancemi jsme ale nakládali trestuhodně (Havlas, Mindekovi střely mimo), právě Štefan ale při svém úniku ve vápně upadl po kontaktu se soupeřem a Jelen penaltu proměnil. Do poloviny zápasu ještě přestřelil Obzina a minul Mindek. Po změně stran už jsme převahu vyjádřili i střelecky. Bouchalovo prostrčení obranou zužitkoval Jelen. Bouchalův centr trefil hlavou přesně Havlas a i Bouchal po Mindekově centru nechtěl zůstat pozadu v úspěšných hlavičkových pokusech. Zajímavý obranný zákrok si zapsal Benák, ale obrana celkově šlapala bez chyby a Voltr v bráně asi nepamatuje zápas, kdy by neměl tak málo práce. V závěru se přiostřovalo, svoje střely nevyužil Jelen, Bouchal a Michal Šmied, přesto jsme se radovali ještě jednou. Adam Bouchal roh posadil na hlavu Havlase. Kdo má FB, tak na Černilovském fóru bude i pár fotek.