informace k víkendu 4 - 5.3 + příspěvky a kontakty

Sobota - přátelský zápas s týmem Třebše na umělé trávě u školy Sever na Pospíšilově třídě. Jedeme všichni, sraz na místě v 9.15. Konec zápasu v 11.00. Sebou si vezměte věci na venkovní zápas, budeme hrát v rozliškách.

Neděle - turnaj Předměřice, nominace: Dan - Filda S, Filda P, Síma, Jáša, Míša, Luky, Mark, Fanda. Pokud někdo onemocní, budu ještě někoho kontaktovat telefonicky.

Sraz na místě bude v 7.30. Sebou věci na halovou kopanou, sálovky, chrániče, dresy vezmu. Konec akce cca 13.00.

Věnujte prosím pozornost placení příspěvků, viz. článek nad.

Poslední věc, pokud budete souhlasit, napsal bych(až bude) rozpis jarních zápasů a k tomu bych přiřadil všechny telefonické kontakty, které na Vás mám, aby jste se vzájemně mohli domlouvat na odvozech dětí na zápasy, případně na pomoc se stavěním hřišť... To mě, ale samozřejmě musíte všichni odsouhlasit, stačí SMS. Dík Luboš

Mistrovské jaro začne o víkendu 1. - 2. 4., tak si prosím odbyjte návštěvy a jiné srandy, aby jste fotbalu věnovali jedno víkendové dopoledne. Už to nebude časově tak šílené jako na podzim, mělo by se hrát pouze ve třech týmech a ne ve čtyřech jako na podzim. Čekají nás velice dobří soupeři, tak choďte klukům fandit.