Jarní vstup Benga: Jak jsme na podzim skončili, tak jsme na jaře začali

KDY: neděle 27.3. 2016 od 15hod

KDE: výborně připravené zadní hřiště Černilov -16.kolo IV.A třídy

ZÁPAS:  FK Černilov B - SK Smiřice B  2:3 (1:2)

Branky:  2x Markovič Tomáš

Rozhodčí:  Ležík   Karty: 3:0

Sestava: Zachara (46 Podstata) - Šmied Martin, Voltr Michael, Havlas, Dědek (87 Dolejší) - Obzina (62 Čapek), Církva, Štěnička (60 Hlaváč), Bouchal (89 Taclík) -Markovič , Jelen

Na podzim v posledním zápase jsme doma  prohráli s dvěma vstřelnými brankami a o poločase museli střídat brankáře. Podobný byl i vstup do jarní části. Už v 5.min jsme inkasovali. Nesrazilo nás to, ale do zahuštěné obrany se podařilo prosadit až v 16min Markovičovi po Obzinově vysunutí. Další šance skončil mimo a nebo v rukavicích soupeřova brankáře. Po půlhodině hry jsme zbytečně inkasovali po špatném odkopu brankáře. Hosté hrozili z odkopů a brejků. Měli jsme přavahu, ale byl pro nás problém ji zužitkovat a to i ve druhé půli. To už se hrál spíš chodící fotbal. V 64.min srovnal z Áčka vypomáhající Markovič, když přehodil brankáře. Mohli jsme otočit, ale nezvládli jsme finální přihrávku a obranou hradbu soupeře. Naopak pět minut před koncem si z brejku díky křižné střele k vzdálenější tyči plný zisk odvezl do Rasošek, pod hlavičkou Smiřického Béčka, týmovější a bojovnější soupeř.