Kandidát postupu odvezl z Černilova tři body

KDY: neděle 19.5.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Hořínevěves   1:3 (1:2)

Branky: 15min 0:1, 22.min 0:2,  31 min 1:2 Havlas , 75min 1:3

Sestava:Luk.Voltr - Šmied,  Kříž, Holeček (56 Hodek), Mich. Voltr - Obzina, Bouchal, Čapek, Havlas- Imlauf, Daniš

Hoříněves byla před zápasem jen pár bodů za vedoucí Vysokou. Jestli se dá nějak porovnat kvalita týmů s kterýmy jsme zatím hráli tak soupeř nepatřil herně mezi suverénní soupeře, ale na nás mu to stačilo. Chyběl zraněný Kundrt a Jelen. Několik našich borců bylo po oslavě, další měli v nohou předchozí zápas. Dopředu to vypadalo nadějně, občas byla k vidění nějaká kombinace, ale dozadu jsme hostům nabídli několik tutovek. Využili dvě, včetně přímáku. Za nás se na malém vápně prosadil Havlas. Šance měl po hlavičkách Bouchal. Po změně stran jsme většinou bránili, ubývaly síly a nakonec jsme ještě jednou inkasovali. Přes konečný výsledek jsme hráli na hranici svých aktuálních fyzických a herních možností.