Kandidát postupu se v Černilově zapotil

KDY: neděle 2.6.2013
Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Vysoká n.L. B  1:2 (0:1)

Branky: 28min 0:1, 70.min Havlas 1:1,  79 min 1:2

Sestava:Luk.Voltr - Šmied (46 K.Hlína),  Mindek, Havlas, Mich. Voltr (65 Hrubý) - M.Hlína, Bouchal, Štěnička, Obzina- Jelen, Daniš

Vysoká B hraje o postup a do Černilova si přijela pro tři body. Ty nakonec sice získala, ale rozhodně jsme jim je nedali zadarmo. Od první minuty se hrál svižný fotbal. Soupeř nejdřív po hlavičce orazítkoval břevno, pak zasáhl přímo L.Voltr. Na druhé straně hlavičkoval M.Voltr a dvakrát jsme ve vápně nedosáhli na míč. Hosté se prosadili díky dvoumetrovému útočníkovi. Po změně stran se obraz hry nezměnil, i když šancí mírně ubylo. Zkoušeli jsme to z brejků, často do ofsajdu a vyšlo to až Havlasovi. Hosté sice znervózněli, ale přidali a výsledkem byla branka po rohu, kdy se na bližší tyči prosadil hostující útočník a rozhodl. Na obou stranách nastoupilo asi pět hráčů, kteří se předvedli i včera ve Vysoké v zápase A týmů.