7.kolo 1.A třídy - Neděle 23. září od 16:30 hodin * tráva v Černilově

Branky:  19.min J.Hrubý 1:0 * 71.min 1:1 * 88.min Roubal 2:1

Sudí: Mucha  ŽK: 3:4 (Zumr, Šmied, Schwarzer)  70 diváků

Sestava: Voltr - Zumr (46.Žaba), V.Hrubý, Urban, Schwarzer - Mich.Šmied (60.Markovič),
Hušek,Štěnička, Matoušek, Daněk - J.Hrubý (67.
Roubal)

S Kunčicemi jsme se setkali před deseti dny doma v poháru. Dnes se hrálo za deště, daleko chladnějšího počasí než minule a rychlý povrch zápas silně ovlivnil. Hodně soubojů, těžkých přihrávek a minimum šancí. Branka J.Hrubého po narážečce od Huška byla prakticky prvním důležitým momentem. O dvě minuty později musel u tyče zasáhnout Voltr.  Druhý poločas nenabídl pouze tu změnu, že hosté potřebovali srovnat a tak nás zatlačili. Skóre se jim podařilo změnit v 70.min z přímého kopu k tyči. O minutu později jsme dostali podobnou šanci, ale Matouškův pokus obránce vyhlavičkoval z brankové čáry. Rychlý aut dvě minuty před koncem využil v brejk střídající Roubal a prostřelil brankáře na konečných 2:1.