Krajský turnaj v Dobrušce - nominace - ZNOVU 2 VÝHRY a 2 PROHRY

19.10.2014 - 00:00
19.10.2014 - 11:00

O tomto víkendu se okresní zápasy nehrajou, proto nominujeme jenom na krajský turnaj do Dobrušky. Tentokrát bereme 15 fotbalistů. Doufám, že žádné omluvenky už nepřibudou.

Nominace: Hroneš, Slepička, Pelouch, Tříska, , Veselovský, Vrběcký, Simon a Nikolas Kleinerovi, Šmíd, Gušlevský, Matys, Ježek, Jakub, Turek, Zikmund( v záloze čeká Lovas)

Sraz je na hřišti v Dobrušce v 9.05, odjezd od kabin je 8.40, nějaké místa v autech budou, dejte vědět.

Volejte mě okamžitě , kdyby někdo nemohl, ať můžeme donominovat jiné borce!!!! Díky Luboš

Omluven: Pelikus, Kvašinská

 

Jak jsme dopadli:

Znovu jsme udělali 2 přibližně stejně vyrovnané mužstva. O A nebo B si kluci zastříhali.

Černilov "A" - Nové Město A 4:8

Góly: Matys 3, Veselovský

Asi nejhorší zápas sezony. Opravdu jsme byli na hození ručníku. Někteří se za 30 minut hry ani neohřáli o nějakém spocení se nedá ani mluvit. To mě mrzí nejvíc, protože alespoň bojovnost a rvavost do toho dát musíme. Výkony některých byli úplně tragické, jako kdyby byli poprvé  na hřišti. Takhle se fotbal nehraje.

 

Černilov "B" - Nové Město "B" 10:4

Góly: Gušlevský 6, Pelouch 3, Šmíd

Jasný zápas našich borců, dobrá kombinace, střelba i pohyb, ale musím podotknout, že NMnM má béčko opravdu o dost slabší.

 

Černilov"A" - Dobruška A 9:1

Góly: Veselovský 6, Matys 2, Slepička

Už se naše hra o poznání zlepšila, zvýšili jsme pohyb a trochu jsme začali hrát jako tým. Přišla rozehra od zadu a proměňovali jsme šance. Přesto za dnešní výkony dát palec nahoru nemůžeme.

 

Černilov"B" - Dobruška"B" 2:6

Góly: Vrběcký, Pelouch

Potvrdilo se nám, že má Dobruška opravdu lepší béčko než áčko. Mají to kompletní ročník 2007 a kluci si vyhoví, nahrají a makají jako tým. Bohužel u nás hraje jeden a zbytek kouká co s balónem udělá. Pořád si to opakujeme, ale na hřišti to vypadá úplně jinak.

 

Za dnešek nebudu a ani nechci chválit jednotlivce, je škoda, že na hřišti nenecháme opravdu všechno na co se v týdnu nadřeme na tréninku. Zase nám to ukázalo kde máme slabiny a kdo chce se na hřišti porvat. Odcházet ze hřiště bez kapky potu je strašné!!

 

Trénujeme klasicky, vypadá to, že asi poslední týden Úterý + Čtvrtek všichni a ve středu 2006+jako vždy. Poté už začneme řešit zimní přípravu. Pokud to půjde, rád bych zůstal co nejdéle venku.

 

Sportu zdar.