Memoriál Hýni Horáka - nultý ročník - rok 2013

Fotky jsou zde - http://fkcernilov.rajce.idnes.cz/.
Video České televize zde - http://fkcernilov.rajce.idnes.cz/Memorial_HH_VIDEO_z_CT/ .

Ohlasy:

Jsem poprvé po táboře v DDM, proto odpovídám s velkým zpožděním. Děkuji za poděkování, ale to patří především organizátorům, turnaj jste připravili skvěle !!
Pokud bude příští ročník opět v našem volném termínu (po soutěžích ŘKFČ), rádi opět přijedeme - to jsme se shodli jednomyslně se všemi kolegy rozhodčími.
 
Hezké léto Ti přeje Aleš Šob

Pánové obrovské poděkování patří hlavně vám všem co jste tuto akci zorganizovali a připravili. Celý turnaj byl na velmi vysoké úrovni, vše fungovalo, jak má a to je hlavní. Byli jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit a i když jsme občas zaznamenali nějaké negativní ohlasy na účast ligového týmu, tak i tímto jsme jistě ukázali, že Hýňa byl skvělý kluk a fotbalista, který se v lize a v našem kolektivu vůbec neztratil.
Ještě jednou smekám před vámi všemi!!!
Martin Firbacher, RMSK Cidlina

Vážený pane Pokrupo. Poděkování patří jen Vám všem v Černilově, za nádherný turnaj, kde jsme si připoměli památku našeho kamaráda Hýni. Dovolte mi, abych jménem fotbalového oddílu TJ Baník Vamberk složil poklonu pořadatelům, rozhodčím a všem dalším lidem, kteří se na tomto velikém a výborně organizovaném turnaji podíleli. Velký dík Vám všem a doufám, že se za rok opět na tomto krásném turnaji sejdeme. Jiří Kotýza a Robert Ptáček-trenéři mládeže.

My také děkujeme, že jsme na takové akci mohli být. Bylo to moc krásné. S pozdravem Eva Hrušková, FC HK dívky.

PřílohaVelikost
program memorial 2013.pdf1.39 MB