Mladší žáci přivezli ze Lhoty dvoucifernou výhru !

KDE: Na hřišti v Lhotě pod Libčany
ZÁPAS: Lhota p.L. - Černilov 0:11

Rozhodčí: Frič

Sestava: Hofman - Panenka,Dolejší, Kundrt,Pražienka - Šmied, Pánek, Ličman, Daněk (46.Kolátor) - Obzina (17.Dědek), Roubal

Domácí (věkově většinou nižší kategorie) se po celý zápas prakticky nedostali do našeho velkého vápna, nicméně přes vysokou výhru se kluci občas potýkali s nepřesnostmi, které jsou ale pro začátek sezóny typické.Ve 4.min se po Ličmanově rohu před bránou prosadil Roubal. Následně zahodil šanci Obzina a Pánek, který zamířil vedle. V 9.min po centru Roubala vstřelil druhou branku Šmied. Ličman pak trefil 2x břevno. Třetí úspěch z dálky od tyče zařídil Kundrt. Gól Filipa Dědka nemohl být pro ofsajd uznán, ale v 27.min na 4:0 zvýšil po Roubalově přihrávce Ličman. Z dálky pak mířil Dolejší vedle a Šmieda brankář domácích vychytal. Michal po změně stran trefil tyč. 35-tá a 41.minuta patřila Davidu Ličmanovi, který byl dnes při střelecké chuti. Na 7:0 zvýšil po Šmiedově střele a vyraženém míči Aleš Roubal. Libor Pánek se dočkal radosti z branky po povedené střele k tyči. Dvouciferný úspěch pro kluky zařídil dvěma úspěšnými střelami Ličman (dnes celkem 5 !) a v poslední minutě upravil Láďa Kundrt přímo z rohu na 11:0.