Muži 6:1. Potřetí v sezóně za tři body

FK Černilov- Spartak Kobylice 6:1 (4:1)

11.kolo 1.A třídy - Neděle 21. října od 15:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 12.min J.Hrubý 1:0  * 16.min Matoušek 2:0 * 20.min z pen 2:1 * 25.min Roubal 3:1 * 34. J.Hrubý 4:1 ** 57.min Roubal 5:1 * 83.min Roubal 6:1

Sudí: Odvárko. Hron, Hlaváč  ŽK: 1:3 (Matoušek)   70 diváků

Sestava: Voltr - Zumr, V.Hrubý, Urban, Daněk - Šmied
(65.Mikunda),Hušek, Svatoň (46. Štěnička), Matoušek, J.Hrubý (78. Žaba) -
Roubal

Hosté z Kobylic byli v tabulce před zápasem pod naším týmem a tak šlo o pověstných "šest bodů". Úvodních šest minut přineslo čtyři šance. Tři náhry za obranu na Roubala a hlavičku J.Hrubého nad. Skóre se ale měnilo až po dvanácti minutách, kdy Daněk dostal na levou stranu dlouhou příhru a po jeho centru se tentokrát Hrubý hlavou nemýlil. Obrana hostí hořela. 16.minuta Šmied dostal náhru na pravou stranu a předložil míč zakončujícímu Matouškovi. Na chvíli zápas zdramatizovala proměněná penalta hostí po faulu ve vápně. Roubal ale brzo poslal odražený míč k tyči. 34.min: J.Hrubý si naběhl za obranu a samostatný průnik proměnil. Podobný poločasový výsledek v Ćernilově dlouho nebyl a to ještě těsně před pauzou Hrubý hlavou překonal brankáře znovu, ale v souboji s obráncem si pomohl loktem a následně předvedl gesto fair play, když tento moment přiznal. Po změně stran jeho aktivita nepolevila a zamířil vedle. Skóre se měnilo po chybě gólmana, kterou potrestal Roubal. Ten se po ospalém začátku probudil a v závěru po průniku obranou dovršil hattrick. Ještě před tím Černilov ve dvou závarech nedokázal být dostatečně důrazný (Mikunda) a najít klid v koncovce (Matoušek). Kobylice ? Snaha o důraz směrem dopředu za devadesát minut přinesla jen dvě střely, které Voltra ohrozili jen zdánlivě, dozadu jim to dnes, naštěstí, nefungovalo.