Muži - B: Mistrovský zápas s týmem RMSK Nový Bydžov C, doma, 2:1

KDY: neděle 11.10.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov B
ZÁPAS: FK Černilov B - RMSK Nový Bydžov C 2:1

Přijďte kluky povzbudit proti rezervě rezervy. Máme souběh, náš tým čeká těžká práce.

branky: Tomáš Matoušek, Honza Pokrupa

Sestava: Maléř - Hofman, Petr Hrubý, Hryzlík, Martin Plíva - Štěnička, Králík (85' Volter), Matoušek, Pokrupa - Václav Plíva (80' Pešava), Fibiger (54' Hejzlar)

Proti kvalitnímu soupeři Béčko tři body spíše ubojovalo. Ve všech gólech v utkání měl prsty Honza Pokrupa. Svoje zaváhání u vyrovnávací branky soupeře, nahradil asistencí u prvního gólu a precizním zakončení u branky rozhodující. Přinosem byl návrat Kamila Králíka a Tomáš Matoušek přesvědčil o svém fotbalovém potenciálu - je jen na něm, zda jej nepromarní. Premiéru v dospělém fotbale si odbyl další dorostenec Petr Hejzlar. Zvláštní poděkování patří Honzovi Maléřovi, který při závěřečném tlaku Bydžova doslova čaroval a za tři body můžeme děkovat především jemu.