Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Skřivan, doma

30.08.2009 - 18:45

KDY: neděle 30.8.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov B
ZÁPAS: FK Černilov B - Slavoj Skřivany 1 : 1 (0 :0)

Přijďte naše borce povzbudit, máme totální souběh. Kluky nečeká lehký úkol.

branka:Radek Imlauf (70')

žluté karty: Pokrupa, Holeček, Hypš

sestava: Jan Maléř - Ondřej Hofman, Petr Hrubý, Martin Holeček, Martin Hryzlík (70' Martin Souček) - Jan Pokrupa (46' Martin Plíva), Kamil Králík (37' Richard Fibiger), Jiří Havlas - Radek Imlauf, Václav Plíva

Při souběhu všech mužstev si B-mužstvo muselo vystačit samo a jelikož soupeř zatím neztratil žádný bod, čekala naše borce pořádná šichta. A předzápasové prognózy potvrdil průběh zápasu. Navíc jsme během prvního poločasu přišli o motor zálohy Kamila Králíka a v druhé polovině při narůstajícím tlaku hostí i Martina Hryzlíka. A tak zbyl na hřišti ze třech v tomto utkání nejlepších hráčů pouze kapitán Petr Hrubý. Do vedení nás dostal hostující brankář Kněžourek, který si centr Radka Imlaufa sklepl do branky. Poté hosté zvýšili obrátky, ale obrana v čele se skutečné výborným Petrem Hrubým dlouho odolávala. Skvělý zákrok vytáhl i Honza Mádlo a tak vyrovnávací branka v poslední minutě mrzí. Po rohovém kopu se musí míč odehrát stylem pole-louka-les a to se bohužel nestalo. Nutno však přiznat, že podle průběhu zápasu je nakonec bod dobrý. Zvláště když před koncem zápasu si řada hráčů říkala o vystřídání, naopak Vašek Plíva dřel a běhal až do závěrečného hvizdu.