Muži - B: Mistrovský zápas v Kobylicích, 0:1

KDY: neděle 8.11.2009
KDE:
Na hřišti v Kobylicích
ZÁPAS: Kobylice B - FK Černilov B 1:0

Na utkání jsme chtěli jet posíleni o hráče A týmu, kteří nejsou na soupisce, ale pro nemoci a různé omluvy se to příliš nepodařilo. Domácí očekávali, že posíleni budeme a proto posílili fest.. Myslím, že oproti našemu prvnímu vzájemnému zápasu podzimu za domácí hrál jeden a nebo dva hráči.

Nastoupili jsme v sestavě Voltr L. - Hrubý V., Hrubý P. (ve 46.´Čapek), Schwarzer, Podzimek - Pokrupa (ve 46.´Štěnička), Volter, Hypš, Hrubý J. - Petrásek (v 70. ´Voltr M.), Mindek.

Prvních 15 minut jsme byli lepší, přehrávali jsme soupeře hrou po zemi a potom jsme úplně přestali hrát, u všech soubojů jsme byli pozdě, takže logickým vyústěním byla obdržená branka.

Do 2. poločase jsme vystřídali, na stopérském postu hráli Vojta Hrubý a Tomáš Schwarzer, pravého obránce hrál Patrik Čapek, před ním Martin Štěnička. Musím konstatovat, že především jejich příchodem se naše hra zlepšila, byli oživením. Vypracovali jsme si několik šancí, ale nepodařilo se nám dát gól, takže 1:0 pro Kobylice. Ukazuje se, že potřebujeme 1 - 2 zkušené hráče, kteří mužstvo povedou. Umí někdo zapůsobit na Luboška Veselovského? Jeho zkušenost, bojovnost a rozehrání standardek chybí.. A u některých našich hráčů chybí bojovnost, případně některým "překáží" to, že v nohách mají za víkend 3 - 5 zápasů v malé kopané..