Muži - B: Mistrovský zápas v Novém Městě, 1:1

KDY: neděle 3.10.2010
Na hřišti v Novém Městě
ZÁPAS: Nové Město - FK Černilov 1:1

Sestava : Voltr L., Voltr M. (55' Fibiger P.), Holeček M., Čapek P., Hofman T., Šmied M., Volter D., Fibiger R., Hejzlar P., Církva D., Halva L.

Již ve druhé minutě utkání jsme inkasovali branku z rohového kopu 1 : 0. Až do 30. minuty se odehrával průměrný zápas, avšak naši borci poté převzali iniciativu i za silnějšího protivětru a začali předvádět kombinační hru po zemi. Soupeř hrál pouze nakopávanou a to nám pomohlo zapojit se do hry. Opět nás trápila koncovka a odhodlání ke střele.

Do druhé poloviny utkání jsme nastoupili beze změn a obraz hry byl stejný jako od 30. minuty. Postupně jsme zvyšovali tlak na domácí a po vysunutí Čapka do útoku se k míči dostal v 72. minutě R. Fibiger, nahrál Volterovi a ten z úhlu nekompromisně zakončil  1 : 1 . Soupeř se dostal do dvou útoků ve druhém poločase - nejvážnější útok byl v 87. minutě, ale vrátivší se Halva situaci včas zachránil.

Musím vyzdvihnout výborný výkon P.Čapka .