Muži - A: Dvůr Králové-Černilov 4:0

Další přípravné utkání na novobydžovské umělé trávě nás čekalo dnes od 15:45 hod a výsledkově dopadlo jako předchozí utkání. Prohráli jsme 4:0. Zkoušeli jsme brankáře z Police, který se osvědčil, ale potýkáme se i nadále s nezájmem a chutí našich hráčů. Na zápas nás bylo opět pouze jedenáct, takže jsme museli požádat o pomoc i našeho Tomáše Urbana, který to zkouší v divizním Převýšově. Někteří hráči nebyli ještě ani jednom tréninku, a to trénujeme již 14 dní. Myslím si, že trenér ani výbor fotbalového klubu nemají zapotřebí doprošovat se místních hráčů, aby začali vůbec chodit trénovat.

I když stále flekujeme sestavu, nemohu říct, že by předvedené výkony v obou utkáních
byly nějak katastrofální. V obranné fázi to nevypadá tak zle, ale směrem do útoku nemáme proti silným soupeřům dostatek odvahy dát gól.

Sestava:1 Kučera (Kekelák), 2 Zumr, 3 Hrubý V., 4 Hrabík P.ml, 5 Hlína, 6 Urban, 7 Šmíd, 8 Tarantík, 9 Jukl, 10 Jelen, 11 Hrubý J., 12 Bezvoda, 13 Hušek