Muži - A: Mistrovský zápas doma s týmem FK Náchod-Deštné B, 3:2

Kdy: posvícenská neděle 28.9.2008
Kde: hlavní hřiště v Černilově
Zápas: FK Černilov - FK Náchod Deštné 3:2

Info před utkáním:

Další z existenčních zápasů. Naši hosté zatím nasbírali v soutěži 3 body za remízy, ale v minulém kole podlehli doma silnému Broumovu pouze 1:2. Také jejich A-mužstvo si zatím nevede v ČFL dobře (což odnesl odvoláním trenér Karel Krejčík), proto je posílení rezervy hráči z kádru Áčka velkou neznámou (i když nemají souběh). Naši borci mají co napravovat a věřme, že opět zafunguje domácí prostředí. Tři body by jistě byl pěkný dárek zraněnému Vaškovi Tarantíkovi k nedělnímu svátku.