Muži - A: Mistrovský zápas s Českou Skalicí, doma, 1:1

KDE: Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Česká Skalice
VSTUP: 20,- Kč

FK Černilov - Jiskra Česká Skalice 1 : 1 (1 : 1)

branky: Martin Šmíd (42') - Pavel Sedláček (2')

rozhodčí: Jiří Malý - Marian Otava, Jaromír Styblík

delegát: Pavel Prokop

ŽK: 3 : 6

Sestavy:

FK Černilov: Maryanďuk - Zumr, Barbarič, Havlas, Plášil - Hlína (46' Jelen), Svoboda, Šmíd, Urban - Škoda, Jukl (46' Štěpánek)

Jiskra Česká Skalice: Jakl - Zítko, Goll, Zákravský, Chmelík - Sedláček, Srkal, Voráček, Koutník (71' Vít) - Suchánek, Zapadlo

Vstup do dalšího existenčního zápasu se nám hrubě nepovedl. Z prvního útoku hostí jsem inkasovali a po celý první poločas ze hry našeho mužstva bolely oči. Po dvojím poločasovým vystřídáním se hra diametrálně zlepšila, ale černilovské áčko doplatilo na neproměňování šancí. Až další kola dají odpověď zda jeden získaný bod měl nějakou cenu. Pokud by nespadl z divize Trutnov, bylo by naše mužstvo již zachráněné. Při pravděpodobném pádu Trutnova je možností vývoje v boji o záchranu v krajském přeboru jak říkají bratři slováci neúrekom.