Muži - A: Mistrovský zápas s Jaroměří, doma, výhra 2:1

13.05.2012 - 18:45

KDY: neděle 13.5.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Jiskra Jaroměř 2:1 (1:0)

Branky: 34. Filip, 67. Urban - 69. Rechrt

Sestava Černilov:
Ruml - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Linhart (80. Štěnička),
Šrámek, Hušek, Petrásek - Mindek (90. Hlína), Filip

Sestava Jaroměř: Klofanda - Horák, Hrobský, Svoboda, Rejchrt - Ruprich, Brožek, Michálek, Bohm - Škoda, Holub

V Černilově se hrál dnes fotbal na vysoké úrovni. Přispěly k tomu oba týmy kvalitní hrou a bojovností. Výhru si domácí zasloužili, bylo vidět jak moc chtějí, vytvořili si větší množství šancí a předváděnou hrou potěšili domácí fanoušky.
Jen v prvním poločase se Petrásek dostal do jasné šance 4x, dobrou příležitost měl i Zumr, kdy z pravé strany těsně míjí. Gól si vykoledoval hbitý Filip, když balon dopravil do sítě s pomocí hostujícího obránce. Hosté v první půli zahrozili jen z tresných kopů v 8. Škodou a v 15. Holubem.
V druhé půli se hrál dál kvalitní a bojovný fotbal. Nejdříve se domácí fanoušci dožadovali červené karty pro Hrobského, který jako poslední hráč stáhl unikajícího Mindeka, který by jinak šel sám na brankáře Klofandu. Ale potěšil je nádherně kopnutý trestný kop Tomáše Urbana, kdy z brankáře Klofandy udělal diváka. Hosté, ale rychle snížili po dalekonosné střele Rejchrta, přestali se hádat, zvedli hlavu a domácí zatlačili. V záveru ale domácí výhru pohlídali. Nejblíže ke srovnání skóre měl v 79. Vít, ale těsně před Rumlem branku minul.

Borci blahopřejeme VÝBORNÝ VÝKON !!!