ZÁPAS: FK Černilov - Spartak Police n. M. 1:0 (0:0)

Sestava Černilov:
Pavliš - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štenička, Charous, Hušek, Šrámek - Hlína K. (78. Volter), Filip (30. Hlína M., 88. Voltr. M.)

Sestava Police:
Tér - Hejnyš, Hauschke, Řezníček, Kollert (34. Hauk) - Schubert, Šnábl, Seidlman, Skalický (Dušánek) - Klapkovský, Jandík

Na dnešní utkání se domácí dávali dohromady ztěžka. Nejen že chybí dlouhodobí marodi Petrásek se Štěpánkem, ale byl soupěh se zápasem B-týmu, ve čtvrtek po tréninku odkulhal Patrik Čapek a navíc Štěpán Bezvoda ještě nedorazil z dovolené.
Přesto všichni co dnes byli na hřišti předvedli velice kvalitní výkon. Celou dobu dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Už během prvních 15. minut mohli vést 3:0, když jasné šance zahodili Schwarzer, Kamil Hlína a Kuba Hušek. Pak domácí hodně vylekal v 26. minutě Šnábl, když přetažený trestňák netrefuje úplně přesně.
Do konce utkání si domácí vytvářejí jasné šance, ale v brance hostí čaruje Tér nebo netrefujeme bránu. Naštěstí pro domácí přetažený centr doklepává do prázdné Martin Štěnička a zbytek zápasu už dohrají s balonem pod kontrolou.
Hubená výhra potěší, ale byla zasloužená, na šance to bylo jasně 8:2. Příští zápasy ale fanoušci domácích prosí zlepšit koncovku, byly to nervy.