Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Doudleb, doma, výhra 3:1

04.09.2011 - 18:45

KDY: neděle 4.9.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Velešov Doudleby 3:1 (3:1)

Branky: Kaplan 2x, Placák - Sršeň

Sestava domácí: Klofanda - Zumr, Hrubý, Urban, Schwarzer (71' Hlína Kamil) -  Kaplan, Placák, Hušek, Šrámek - Ježek (84' Maléř Jan), Linhart (53' Petrásek)

Sestava hosté: Hudousek - Kopsa (37' Langr), Raich (64' Chára), Souček, Říčař, Scholze, Hojný (79' Lyer), Bulavcsjak (53' Kudláček), Sršeň, Mazura, Bolehovský

ŽK: 2:3

V dnešním utkání si naši borci konečně zabodovali naplno a nutno říci, že zaslouženě.
Prvních deset minut bylo chaotických z obou stran, hrálo se neurovnaně. I přesto se domácí dostali do dvou dobrých šancí (Kaplanova akce skončila na tyči, Linartova křížná střela těsně minula). Byli to však hosté kteří se po nedůrazu domácí obrany dostali do vedení Sršnovou střelou z vápna.
Inkasovaný gól domácí evidentně probudil a převzali kontrolu nad hrou, kvalitně kombinovali po zemi a dostávali se do šancí. Všechny 3 domácí branky tak padly do půlky a všechny byly výstavní. Nejdříve se Kaplan nádherně uvolnil a z pravé strany pod víko nedal Hodouskovi šanci. Navlas stejnou akci zopakoval o pět minut pozdějí včetně zakončení. Třetí gól přidal David Placák z trestného kopu.
V druhé půlce se hrál aktivní fotbal, ale diváci už žádnou branku neviděli. Hosté bojovali a byli hodně důrazní, ale domácí zodpovědně vítězství pohlídali, takže neproměněné šance Ježka a Šrámka, ani Petráskovo břevno tolik nemrzí.