Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Kostelce, doma, prohra 0:2

24.04.2011 - 18:45

KDY: neděle 24.4.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Kostelec n. Orl. 0:2 (0:1)

Branky:  23' Řehák z PK, 60' Mlynář
ČK: 3' Petrásek
ŽK: 1:4

Sestava domácí:
Michalička - Zumr, Hlína K., Hrubý V., Schwarzer - Šrámek (46' Štěnička), Raszka, Hušek, Dvořák - Zemek (80' Čapek), Petrásek

Sestava hosté:
Dušek, Klapal, Polák, Hodač (11' Kvasnička), Řehák, Šrámek L. (28' Švandrlík), Málek (84' Mitana), Mlynář, Šrámek J., Řehák, Jiroušek, Tichý

Zápas ovlivnilo vyloučení domácího hráče Petráska již ve třetí minutě prvního poločasu. I přes početní nevýhodu měli domácí herně navrch, kombinačně hosty přehrávali. Další ovlivnění zápasu přišlo ve 23. minutě, kdy se hosté defakto poprvé dostali do našeho pokutového území a střet obránce s hostujícím hráčem byl posouzen jako nedovolený a nařízenou penaltu Řehák zkušeně uklidil k tyči. Do poločasu měli domácí stále více ze hry a do jasných příležitostí se postupně dostávali Zemek, Dvořák a Hlína hlavou, z trestného kopu Razska. Hosté měli už jen jedinou šanci, kdy v závaru odkopával domácí obránce z brankové čáry.
Ve druhém poločasu domácí pokračovali v náporu - Raszka 2 krásné střely, skórovat mohli i Dan Zumr a Kuba Hušek. Hosté hrozili z brejků do naší oslabené obrany. Při jedné takové akci byl sice Zemek faulován, ale nařídil sudí rohový kop proti domácím. Ze závaru, kdy domácí reklamovali ruku, hosté prostřeli Michaličku i po druhé.
I přes další dobré šance domácích se stav nezměnil.