Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Přepych, doma, výhra 3:0

KDY: neděle 9.10.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Přepychy 3:0 (2:0)

Branka: 30' Linhart, 37' Ježek, 83' Mindek
Sestava domácí: Klofanda - Zumr, Hrubý V., Urban, Šrámek - Kaplan, Placák, Hušek (85' Čapek), Petrásek - Linhart (79' Mindek), Ježek (85' Schwarzer)

Sestava hosté: Krunčík - Štěpánek (46' Čtvrtečka), Boukal (86' Merganc), Žid, Jelen, Reichl, Rejzek, Sedlák (86' Kovaříček), Kollár, Kárník, Katona (46' Prát)

V dnešním promáčeném počasí viděli diváci výborný zápas. Prvních 20 minut mělii balón na kopačkách převážně domácí, ale šance diváci neviděli. První vážnější šanci měl hostující Žid, když z ničeho nic v 18. minutě hlavičkoval nad. Krátce nato si začali vytvářet šance i domácí. V 22. minutě po krásné kombinaci Šrámek střílí těsně nad, v 23. minutě měl v jasné šanci gól na hlavě Urban, v 29. minutě stříli Ježek zase nad. V 30. minutě nejmenší hráč na hřišti Linhart dává na 1:0 po rohovém kopu. Po závaru před bránou se v 37. minutě z blízka prosazuje domácí Ježek. V 40. minutě opět Linhart po krásném sólu míjí. V 41. minutě beží Ježek sám na brankáře Krunčíka, ale bez gólu. Korigovat stav můžou hosté, když Urbanovu malou domů hosté vystihují, ale samostaný nájezd brankou neskončí.
V druhé půli hosté ve snaze zápas otočit začínají náporem. Prvních 10 minut jsou víc na balónu, ale bez vážnější šance. Ale to je z jejich strany vše, po zbytek zápasu je na hřišti jen jeden celek - ten domácí. V úplně ložených šancích, většinou sami před hostujícím brankářem se ocitli postupně Hušek, Ježek, Kaplan a Petrásek (hlavička), ale gólem skončil až samostatný nájezd Mindeka, který zužitkoval krásný pas Vojty Hrubého. Za stavu 3:0 se zápas v klidu dohrává.
Barometrem kvality hry je naše stará garda, která je většinou hodně kritická, ale v dnešním zápase výkonu domácích několikrát zatleskala - což se moc často nestává.