ZÁPAS: FK Černilov - TJ Sokol Roudnice 2:3 (1:2)

Michalička - Zumr, Krejčí, Hrubý V., Šrámek (54' Štěnička) -  Zemek, Raszka, Hušek, Dvořák - Štěpánek, Jelen

Sestava hosté:
Žák - Bednář Z., Mikan, Koblížek, Krejcar Jakub - Schmit, Vlnas, Raknoch, Krejcar T. - Bednář V., Krejcar Jan
Střídali: 77' Mrštík, 80' Koudelka, 87' Pajgrt

Zápas přinesl kvalitní kopanou z obou stran. Domácím paradoxně neprospěl gól hned v první minutě, protože po něm převzali iniciativu zkušení hosté a zaslouženě skóre otočili dvěma góly.
Po změně stran domácí přidali a od 60. minuty začali hosty přehrávat hlavně v záloze. Z toho pramenily šance a vyrovnání na 2:2. Domácí měli dál navrch a dnes výborný Petr Jelen byl ještě 2x v tutovce, ale hattrick nezkompletoval. Domácí měli další hodně dobré příležitosti (2x hostující bek vykopával z prázdné branky), ale v k remíze směřujímu utkání měli vetší štěstí hosté, když 5 minut před koncem úspěšně zakončili brejkovou akci.