Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Vrchlabí, doma, prohra 1:2

17.10.2010 - 17:15

KDY: neděle 17.10.2010
Na hlavním hřišti FK Černilov

ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 1:2 (1:0)

Branka domácích: Petrásek

Sestava Černilova: Dušek - Zumr (84' Hlína M.), Hrubý V., Fišer, Schwarzer - Petrásek (80' Olšák), Placák, Hušek, Savočka (74' Hrubý Jan) - Štěpánek, Filip (54' Štěnička)

Dnes z fotbalu v Černilově bolely oči. Hosté přijeli s evidentním respektem a v prvním poločase nebyli nebezpeční. Ani domácím se však příliš nedařilo, přesto vstřelili úvodní branku zápasu po pěkné standardce Davida Placáka a hlavičce Pavla Petráska.
V druhé půli domácí pasivně čekali na konec zápasu s tím, že udrží jednobrankový výsledek. Přestali hrát a hosté se osmělili, převzali iniciativu a následně i obě své šance proměnili. Dnes se nedařilo nikomu a o góly jsme si opravdu koledovali, i když ten druhý hodně zaváněl ofsajdovou pozicí. Naši borci zapnuli až na posledních 10 minut, ale srovnat už nestačili.
Škoda, že doma jsme na výborný výkon ze Dvora nedokázali navázat.