Muži - A: Mistrovský zápas v Jaroměři, výhra 0:1

02.10.2011 - 17:45

KDY: neděle 2.10.2011
Na hřišti Jiskry Jaroměř
ZÁPAS: Jiskra Jaroměř - FK Černilov 0:1 (0:1)

V zápase, kde padly 4 červené karty (2 na každé straně), dal jedinou branku Daniel Kaplan.

Naše sestava - Klofanda - Zumr, Hrubý Vojta, Urban, Hlína Kamil - Kaplan (Štěpánek), Hušek, Placák (Schwarzer), Hrubý Jan, Petrásek - Ježek (Linhart)

Do utkání jsme nastoupili velmi vlažně, neplnili jsme taktické pokyny, špatně obsazovali hráče soupeře, byli jsme pozdě u většiny odražených míčů. Do 25. minuty měl soupeř 4 vyložené gólové šance, 1 krát dobře zasáhl Vojta Hrubý (náš nejlepší hráč v utkání), 3 krát nás excelentně podržel brankář Jarda Klofanda. Paradoxně jsme z jediné, ale velmi pěkné akce - přenesení míče od Pavla Karlose Petráska na Honzu Hrubého, který nahrál zpětnou přihrávkou Danovi Kaplanovi, vstřelili první branku utkání. Krátce po této akci byli vyloučeni náš Honza Hrubý a domácí Kašajík (Honza odehrál míč před Kašajíkem (tvrdě, ale myslím, že bez faulu), Standa toto neunesl a chytil Honzu "pod krkem", který se jen bránil, ale rozhodčí vyloučil oba hráče. Asi za 10 minut po této akci byl vyloučen po druhé žluté kartě Kamil Hlína. Domácí nás v této přesilovce přehrávali, ale naše obrana pracovala velmi dobře.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s taktikou důsledného bránění a vyrážení do rychlých brejků. Soupeř se usadil na naší polovině hřiště, ale neměl žádnou výrazněnjší šanci. Asi v 70. minutě byl vyloučen domácí hráč Horák. Na hřišti měli hráči nezvykle moc místa, my jsme nadále velmi důsledně bránili a měli 3 vyložené šance - sami na brankáře šli postupně Kaplan, Hušek a Máca Linhart. Protože své šance neproměnili, o výsledek jsme se strachovali do konce utkání. Utkání bylo odbojované a získané body jsou velmi důležité (v tomto týdnu jsme přivezli ze hřišť soupeřů 6 bodů).

Velmi mrzí vyloučení jak Honzy, tak i Kamila Hlíny, ale rozhodčí řídil utkání velmi úzkostlivě..