Muži A: přípravný zápas s Žacléřem, prohra 1:4

KDY: sobota 3.3.2012
UT v Novém Městě n.M.
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Baník Žacléř  1:4

K zápasu nenastoupilo 6 hráčů základní sestavy a nebo širšího kádru A týmu (Zumr, Linhart, Štěpánek, Filip, Štěnička, Šrámek). Kromě těchto hráčů nám chyběla bojovnost, důraz, podržení balonu, dodržování základních taktických pokynů, chuť do fotbalu, snaha o co nejlepší výsledek a pokora před soupeřem.

Soupeř hraje sice jen 1.B třídu, ale týmu se na podzim ujal trenér Gajdoš, který do týmu zařadil vlastní dorostence, se kterými minulý rok postoupil do krajského přeboru. Tým Žacléře hrál velmi kompatně, bojovně, důrazně. My jsme si přijeli zahrát profesorský fotbal. Soupeře jsme podcenili, nepodrželi jsme míč, neproměnili jsme 3 jasné příležitosti (2 krát Petrásek, 1 Mindek), po hrubé chybě v naší obraně jsme inkasovali gól, naše další příležitosti jsme neproměnili.

Ve druhém poločase jsme chtěli vyrovnat, bezmyšlenkovitě jsme se hnali do útoku v 5, 6, při ztrátě míče soupeř přecházel do rychlých brejků, které soupeř 3 krát proměnil a 3 jasné šance chytil náš brankář.

Mrzí mě, že o dobrý výsledek se snažili jen náš brankář a tradičně Tomáš Urban a Vojta Hrubý. Velmi mě mrzí i to, že některým hráčům chybí pokora před ostatními spoluhráči, vedením tým. Chyby by měl každý hledat především u sebe, přemýšlet, jak udělat vše pro co nejlepší výsledek a nehledat jen důvody proč to nejde a co udělal spoluhráč špatně.. Jedná se jen o přípravu a v každé přípravě se nějaký zápas nepovede, tým se nesejde kompletní, proto věřím, že příští týden s Lázněmi Bělohrad bude výsledek úplně jiný.

Sestava: Zkoušený brankář - Hlína, Urban, Hrubý, Schwarzer - Církva, Hušek, Čapek, Petrásek - Mindek, Voltr, střídal Marek a prvních pár minut mezi dospělými zkusil Daniš