Muži: první tříbodový zisk z hřiště soupeře

Červený Kostelec - FK Černilov 0:1 (0:1)

12.kolo VOTROK krajského přeboru - Neděle 27.října od 14:30 hodin * tráva v Červeném Kostelci

Branka:  12.min Šmied

Sudí: Filip ŽK: 0:1 - Schwarzer  *  155 diváků

Sestava: Šebesta - Charous, V.Hrubý, Urban, Daněk (62.Štěnička) - Šmied,
Svatoň, Hušek, Schwarzer, J.Hrubý (90.Hildebrand) - Matoušek

Domácímu týmu, který byl před zápasem na sestupové pozici jsme mohli první venkovní výhrou poodskočit o osm bodů a upevnit si pozici ve středu tabulky. Což se podařilo. Rozhodující branka padla e 12.minutě. Předcházeli jí útoky po stranách a centry, ovšem bez zakončení. Pak už J.Hrubý posunul míč na zakončujícího Šmieda. V prvním poločase jsme byli aktivnější. V 15min vystřelil mimo Svatoň a o pět minut později si podobně vedl Matoušek. Domácí se dostali ke střele až ve 30té minutě a bylo to, to jediné co v prvním poločase předvedli. Ve druhé půli už byl Kostelec aktivnější. V 51 a 53min musel Šebesta vytáhnout střelecké pokusy. 65.min Matoušek po centru přestřelil. Hráli jsme dnes bez obou klasických útočníků Roubala a Markoviče. Navíc musel po hodině hry střídat Daněk. Domácí zahrozili v 66.min kdy lob nad Šebestu šel naštěstí do břevna. I o dvě minuty později si domácí vytvořili nebezpečnou šanci. Na druhé straně deset minut před koncem Hušek trefil tyč. V 87.min dostali domácí darovaný přímý kop, ale Śebesta nás opět podržel.