Muži A - Sobotka 0:0, penalty 8:7

Do utkání jsme měli velmi špatný vstup, nedařila se rozehrávka, vyrobili jsme velké množství nevynucených chyb, celý první poločas jsme se špatně vyrovnávali s tvrdou hrou soupeře, prohrávali jsme souboje ve středu hřiště, darovali jsme soupeři několik rohových kopů, které soupeř ze Sobotky velmi dobře zahrával. Ve 30. minutě to bylo na vyložené šance 3:3. Do konce poločasu byla hra vyrovnaná, nám se podařilo vstřelit branku Radkem Schodem, ale rozhodčí ji pro údajný faul neuznal...

Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, několikrát jsme ohrozili hostujícího gólmana, ale gól se nám nepodařilo vsítit, hosté měli šance především po rychlých brejcích.

V penaltovém rozstřelu jsme byli šťastnější, když jsme proměnili 8 penalt z 9, rozhodující penaltu proměnil Pavel Charous.

Sestava: Ruml - Zumr (střídal Urban), Hrubý, Kráčmer, Schwarzer(střídal Štěnička) - Schod, Charous, Ježek, Šmied (střídal Šrámek) - Matoušek, Markovič