Muži vezou druhou výhru z Javornice, dorost vstoupil také vítězně + plán na víkend 19.8. - 20.8. 2023

Naši muži přivezli vydřenou výhru z Javornice, kde dokázali na malém hřišti tvrdě, ale zaslouženě vybojovat další 3 body do tabulky.

Dorost vstoupil vítězně do svého ročníku KS, když na domácím skvěle připraveném hřišti, porazil po dobrém výkonu spojený tým SK Solnice / Černíkovice 3:0.

Plán na další víkend:

Áčko do třetice zajíždí na venkovní hřiště, konkrétně do Zdelova, kde budou chtít navázat na výborný vstup do sezóny. Zápas se hraje v neděli od 17.00.

Dorost také hraje na hřišti soupeře a to s dalším spojeným týmem FK Nová Paka/Stará Paka. Kluci svůj zápas odehrají v sobotu od 14.30.

Ostatní naše týmy mají ještě volno a děti si užívají prázdnin. Připomínám náš příměstský tábor, kde jsou ještě volná místa a kam můžete své dítě ještě přihlásit.

Jinak přijeďtě naše borce o víkendu povzbudit, určitě vám udělají radost. Černilov OLE

Tomáš Krunčík, trenér (domácí):
Přivítali jsme velmi kvalitního soupeře. Podařil se nám začátek, ale vedení jsme drželi asi 3min., pak půlku týmu totálně ztrapnil jeden hráč soupeře a vyrovnal. Následoval náš 20min. výpadek, kdy Černilov na hřišti vládl. Bohužel vyrovnaný zápas, ve kterém se střídaly šance na obou stranách, rozhodlo lepší řešení situací a důraz, ve kterém byl soupeř lepší. Na vítězství to dnes nebylo, remízu jsme nedotáhli, soupeři tak gratuluji ke 3 bodům.

Jaroslav Kosina, trenér (hosté):
Na louce minimálních rozměrů nás čekala klasická obhazovaná domácích. Po jednom z nahození a našem nedorozumění šel domácím tým do vedení. Po nádherné individuální akci vyrovnal Svatoň. Nám se nepodařilo proměnit několik povedených brankových příležitostí, když domácí podržel brankář. V 52.minutě zápas zaslouženě rozhodnul Petrikovič. V poslední minutě nás podržel po klasickém nahození domácích brankář Brom. Celý tým musím pochválit za bojovnost a nasazení.